Wolność słowa, dostęp do rzetelnych informacji wbrew cenzurze prewencyjnej czy ideologicznej. Polacy chcą wspierać i będą mieli pierwszą, propolską, zgodną z polskim prawem niezależną platformę video.

W 2015 r. Adam Zięcina wraz z Marcinem Rolą stworzyli prawdziwą, niezależną telewizję wRealu24 z wyłącznie polskim kapitałem.  Mimo wielu przeszkód stawianych przez zagraniczne koncerny, wRealu24 stała się liderem w Internecie dostarczając codziennie informacje, które są często niewygodne w mainstreamowych mediach.  Niestety, przez pięć lat, pętla cenzury medialnej zaciskała się wielokrotnie, uniemożliwiając dotarcie telewizji wRealu24 do swojej wielesettysięcznej publiczności. 

W 2020 r. producent – Adam Zięcina oraz dziennikarz – Marcin Rola powołali Niezależne Polskie Media Sp. z o. o. w celu stworzenia wolnej od cenzury platformy video – BANBYE, która będzie służyła nie tylko telewizji wRealu24, ale wszystkim innym dziennikarzom, vlogerom, youtuberom, którzy mają dość cezury prewencyjnej na zagranicznych portalach. 

Budowa platformy BANBYE to ogromna inwestycja, która wymaga pracy zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów: grafików, programistów, koordynatorów technicznych, których wynagrodzenia są obecnie jednymi z najwyższych na rynku pracy. Oprócz tego do budowy projektu musimy zabezpieczać środki na sprzęt oraz infrastukturę i usługi informatyczne. Promocja i reklama projektu również musi być realizowana na wielu płaszczyznach, abyśmy mogli dotrzeć do jak nawiększej liczby osób zainteresowanych naszym projektem. Projektu nie można byłoby rozpocząć bez wsparcia finansowego widzów wRealu24, innych twórców, dziennikarzy, vlogerów, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, a także patriotów oraz wszystkich tych osób, dla których wolność słowa w Polsce jest ważna. 

Klub Wolnych Mediów (KlubWM) to strona, na której właśnie się znajdujesz. Została stworzona dla darczyńców, którzy regularnie wspierają budowę platformy. Dzięki przynależności do KlubuWM mają oni dostęp do ekskluzywnych treści oraz przede wszystkim mogą nam pomóc budować projekt poprzez możliwość wyrażenia swojej opinii w ankietach, chatach, forach dyskusyjnych lub przez bezpośredni kontakt z twórcami. 

Bądź częścią historycznego dla Polski i Polaków projektu budowy niezależnej platformy!