Fundusze na rozwój nowej, niezależnej platformy video BANBYE pochodzą z darowizn, dotacji od firm oraz osób prywatnych i kampanii promocyjnych. Zebrane środki w całości są przeznaczane na budowę platformy, a w szczegolności na opłaty kontraktów z firmami technologicznymi, wynagrodzenia dla sztabu specjalistów IT (programistów, informatyków, grafików, specjalistów UX, DevOps), specjalistów marketingu, copywriterów, fundraiserów, oraz szereg innych opłat związanych z wewnetrzną infrastrukturą IT, a także na stałe opłaty związane z utrzymaniem lokalu. To dzięki Wam wspólnie możemy rozwijać nową, niezależną, propolską platformę video.

Stop cenzurze prewencyjnej, ideologicznej, chcemy wolnych mediów, wolności słowa, mówienia prawdy. Razem możemy tworzyć pierwszą, polską, niezależną platformę video!

Pomoc finansowa

Wpłat można dokonać poprzez: przelew tradycyjny lub PayPal

Niezależne Polskie Media Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa

PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

IBAN: PL32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

Kod BIC/SWIFT: BPKOPLPW

tytułem: Darowiznanowa platforma video

Wolontariat

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w takich obszarach jak: programowanie, UX, grafika komputerowa i czujesz, że możesz nam pomóc przy realizacji nowej platformy, będzie nam bardzo miło jeśli skontaktujesz się z nami, wysyłając propozycję poprzez stronę Współpraca.

Współpraca z firmami

Jeśli prowadzisz lub pracujesz w firmie, która popiera nasz projekt i mogłaby nieodpłatnie świadczyć swoje usługi np. poligrafia, drukarnia, agencja reklamowa skontaktuj się wysyłając propozycję na adres: reklama@klubwm.pl

Wspieraj nas w social media

Polub nasz profil oraz profil BanBye na Facebooku. Oprócz tego prosimy o polubienia i komentarze na social mediach należących do telewizji wRealu24, które bezpośrednio wpłyną na budowanie dużych zasięgów, dzięki czemu dotrzemy z naszym projektem do jeszcze większej liczby osób. Profil w Realu24 na Facebooku | Profil wRealu24 na Instagramie

Promuj Klub WM w swoim otoczeniu

Pomóż nas promować, wspomnij o Klubie WM swoim bliskim, znajomym, sąsiadom. Niech informacja o BanBye idzie w świat!

Promuj logo Klubu WM na swojej stronie

Pobierz logo Klubu WM i BanBye i umieść je na swojej stronie z linkiem przekierowującym do nas. Będziemy wdzięczni za promowanie naszego pomysłu, dlatego jeśli możesz napisać artykuł na swojej stronie/blogu/kanale na YouTube lub w inny sposób promować nasz projekt budowy BanBye, będziemy wdzięczni.

Masz inny pomysł na pomaganie?

Jeśli masz inny pomysł na pomoc nam w realizacji projektu, śmiało pisz na adres e-mail: reklama@klubwm.pl