Dołącz do Klubu Wolnych Mediów

i wspieraj rozwój BanBye

niezależnej platformy streamingowej

Broń zagrożonych wartości: patriotyzmu, rodziny, religii katolickiej oraz prawdy. Ciesz się z przywilejów członkostwa.
Prawda zasługuje na wolność.

Dołączam do Klubu Wolnych Mediów

NASZA MISJA

Walczymy przeciwko antykulturze marksistowskiej systematycznie niszczącej wartości, które w dzisiejszym świecie są zagrożone: patriotyzm, rodzina, religia katolicka oraz prawda w cyberprzestrzeni.

Budujemy niezależną platformę streamingową BanBye, na której nie ma cenzury. Każdy twórca kanału lub użytkownik może swobodnie się wypowiadać. Wszystkie zamieszczane materiały i treści nie są cenzurowane.

Działamy zgodnie z wolnością słowa zagwarantowaną w konstytucji. Dzięki BanBye każdy może skonfrontować informacje z wiadomościami pochodzącymi z mainstreamu i kształtować własne poglądy w wolności słowa, w oparciu o wartości, z którymi się utożsamia, kocha i broni. Dążymy do poznania prawdy, bo tylko prawda jest ciekawa.

Stop cenzurze prewencyjnej, ideologicznej stosowanej przez BgTech! Chcemy wolnych mediów, wolności słowa, mówienia prawdy. Razem możemy tworzyć pierwszą, polską, niezależną platformę video!

Prawda zasługuje na wolność.

Benefity

Co zyskasz dzięki przynależności do Klubu Wolnych Mediów?
Dołączysz do grona szczególnie uprzywilejowanych Darczyńców BanBye.
Otrzymasz unikalne prezenty, w podziękowaniu za zaangażowanie.
Prestiż przynależności do Klubu Wolnych Mediów, z którym wspólnie bronimy wartości zagrożonych w dzisiejszym świecie.
Jakie prezenty otrzymasz w Klubie Wolnych Mediów?

W pakiecie powitalnym, każdy nowy członek Klubu Wolnych Mediów, który zdecyduje się przekazać min. 45 zł, dostanie prezent specjalny w podziękowaniu za chęć stałego wsparcia! A jest nim plecak z lampką - idealny na wieczorne spacery lub wycieczki rowerowe oraz zestaw gadżetów reklamowych z logo BanBye, miedzy innymi przypinkę Klubu Wolnych Mediów.

szczegóły: kolor czarny, wym. 28x13x44 cm, lampka z 3 ustawieniami jasności (w zestawie bateria), przednia kieszeń za rzep, kieszeń z siatki z boku.

Prezent jest wysyłany do 4 miesięcy od daty wstąpienia do Klubu oraz tylko dla Darczyńców z Polski (na chwilę obecną nie wysyłamy nagród rzeczowych za granicę).

 

Raz w roku organizujemy spotkanie Darczyńców Klubu Wolnych Mediów w Warszawie. Program spotkania z reguły przewidziany jest na ok. 6-8 godzin: są to wystąpienia ciekawych gości (na spotkaniach gościliśmy między innymi Krzysztofa Karonia, Stanisława Michalkiewicza, Wojciecha Sumlińskiego) oraz twórców BanBye, w przerwie kawa lub poczęstunek. Każdy po spotkaniu otrzymuje od nas upominek. Wstęp na spotkanie tylko za okazaniem zaproszenia, które każdorazowo wysyłane jest z odpowiednim wyprzedzeniem.

 Każdy członek Klubu Wolnych Mediów otrzyma pocztą papierowe wydanie Biuletynu, w którym znajdzie podsumowanie półrocza z działalności BanBye, wraz z relacjami ze spotkań Darczyńców oraz przygotowane przez naszych redaktorów wywiady z ciekawymi gośćmi, między innymi twórcami platformy BanBye.

Newsletter będzie wysyłany e-mailem, raz w miesiącu. Członkowie Klubu znajdą tam ciekawe informacje dotyczące BanBye, nowych twórców, wydatkowanych pieniędzy oraz ankiety.

Każdy członek Klubu otrzyma również wszystkie prezenty, które przysługują wspierającym nasze akcje na BanBye.

Przesyłki te otrzymują jedynie osoby mieszkające w Polsce (obecnie nie mamy możliwości wysyłki nagród rzeczowych zagranicę).

 

CZYM JEST KLUB WOLNYCH MEDIÓW I JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM?

Klub Wolnych Mediów powstał dla stałych darczyńców, którzy wspierają rozwój BanBye wpłacając comiesięczne darowizny. Jest to forma podziękowania za szczególne zaangażowanie w budowę i rozwój polskiej niezależnej platformy streamingowej BanBye.

Zebrane środki w całości są przeznaczane na rozwój projektu, a w szczególności na opłaty kontraktów z firmami technologicznymi, wynagrodzenia dla specjalistów IT (programistów, informatyków, grafików, specjalistów UX, DevOps), specjalistów marketingu, copywriterów, fundraiserów, oraz szereg innych opłat związanych z wewnętrzną infrastrukturą IT, a także na stałe opłaty związane z utrzymaniem lokalu.

Tylko dzięki stałym wpłatom możemy rozwijać nową, niezależną, propolską platformę video BanBye.

Na członków Klubu Wolnych Mediów czekają unikalne benefity i poczucie realizacji misji obrony prawdy w internecie, która dzisiaj jest szczególnie zagrożona.

ludzie z flaga Polski

Dane do regularnych przelewów:

Niezależne Polskie Media Sp. z o.o.

ul. Bokserska 1, 02-682 Warszawa

PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

IBAN: PL32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

Tytułem: darowizna regularna

REKOMENDACJE DARCZYŃCÓW BANBYE

Zmiana na lepsze

„BanBye umożliwia, daje nam szansę na to, żeby nastąpiła zmiana nie poddania się globalnym zmianom, które anihilują ideę woli jednostki, anihilują wiarę w to, że można się rozwijać. BanBye jest narzędziem, które pozwala społeczeństwu myśleć w kategoriach podmiotowych. Szukanie prawdy nie jest ani wygodne, ani bezpieczne, mimo tego podążanie ku niej i otwieranie pewnych szuflad, które do tej pory były pozamykane pozwala więcej zrozumieć.”

Walka o Polskę

„W tym projekcie najważniejsze jest to, że jest to sposób na walkę o trochę lepszą Polskę [BanBye] to jest coś w rodzaju ostatniej rubieży walki o naszą świadomość, o naszą godność, o to żebyśmy może trochę tej Polski jeszcze naszym dzieciom zostawili.”

Szukanie prawdy

„Chodzi o poszerzenie spektrum pozyskiwania informacji, bo jeżeli mamy więcej możliwość zdobycia informacji, to wypadkową jest jakaś prawda, która jest najbardziej zbliżona do rzeczywistości.”

Wolność i odwaga

„BanBye jest odwagą, aby wejść na drogę prawdy, odwagą aby podjąć wyzwanie, odwagą, aby nie być na pasku rządzących […]. Jest drogą ku temu, aby nasza ojczyzna rozwijała się pięknie, abyśmy żyli wolnością, szacunkiem i wzajemną godnością i poszanowaniem. BanBye to wspaniała inicjatywa i wspaniale , że Polacy się tego podjęli.”

Patriotyzm

„Trzeba stawiać na polskie rozwiązania, polskie firmy, które są niezależne od światowego, głównie amerykańskiego Big Techu, który wymusza lub ogranicza treści, z którymi się nie zgadza.”

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

To platforma streamingu video dla niezależnych twórców: dziennikarzy, vlogerów, blogerów, wszystkich tych, dla których ważna jest możliwość mówienia prawdy w przestrzeni publicznej bez obawy przed cenzurą tzw. Big Tech, która w ostatnich latach narasta ze zdwojoną siłą. Skutkuje to likwidacją najbardziej popularnych podmiotów internetowych korzystających z zagranicznych portali, które uzurpują sobie prawo do narzucania swojej wizji świata. Możliwość pokazywania prawdy jest dla nas ważna, dlatego nie zgadzamy się z cenzurą jaką próbuje nakładać na nas tzw. Big Tech. To ostatni moment na stworzenie polskiej platformy, która będzie wolna od cenzury. Bez wsparcia finansowego naszych Darczyńców rozwój BanBye nie byłby możliwy.

 • Alternatywa dla YouTube
 • Niezależna, wolna od cenzury
 • Podlegająca polskiemu prawu
 • Zbudowana w Polsce przez polskich specjalistów IT
 • Za pieniądze Polaków, którzy wpłacają dobrowolne darowizny na utrzymanie wolności słowa w Internecie
 • Główne funkcjonalności platformy BanBye to: streaming live, VOD, komentarze, subskrypcje, statystyki, oraz funkcja społecznościowa (posty od użytkowników i twórców kanałów)

Nie pobieramy grantów, dotacji, nie zaciągamy kredytów, dzięki czemu jesteśmy prawdziwie niezależni. Utrzymujemy się jedynie z dobrowolnych darowizn od naszych Darczyńców. Dlatego tak ważna jest ciągłość świadczonych usług dla naszych użytkowników oraz twórców kanałów platformy streamingowej BanBye. Ponosimy comiesięczne koszty związane z utrzymaniem całej infrastruktury informatycznej, biura, opłatami eksploatacyjnymi, wynagrodzeniami pracowników. Regularne wsparcie Darczyńców zapewnia skuteczną obronę wolności słowa i prawdy w Internecie. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy śmiało patrzyć w przyszłość i kontynuować rozwój niezależnej platformy streamingowej BanBye.

Pierwszą wpłatę należy dokonać poprzez wypełnienie formularza oraz ustawienie cyklicznej wpłaty przez system PayPal lub poprzez wpłatę przez konto bankowe dla

Niezależne Polskie Media sp. z o.o.

ul. Bokserska 1, 02-682 Warszawa

PKO BP: 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

IBAN dla przelewów z zagranicy: PL32 1020 4900 0000 8402 3321 0095

Tytułem: darowizna regularna

 • Pakiet powitalny jest wysyłany do 4 miesięcy od daty wstąpienia do Klubu oraz tylko dla Darczyńców z Polski (na chwilę obecną nie wysyłamy niestety nagród rzeczowych zagranicę).
 • Raz do roku odbywa się spotkanie regularnych Darczyńców Klubu Wolnych Mediów. Zaproszenie będzie wysłane odpowiednio wcześniej przed planowaną datą spotkania.
 • Biuletyn jest wydawany dwa razy w roku: po pierwszym półroczu oraz po drugim półroczu.
 • Co miesięczny Newsletter jest wysyłany na początku miesiąca.
 • Będą również wysyłane do Państwa prezenty związane z naszymi akcjami specjalnymi, których terminy nie są ściśle zaplanowane, ale takich akcji jest zazwyczaj cztery w roku.
 • Jeśli jesteś już dawno członkiem Klubu, wpłacałeś od minimum 3 miesięcy co najmniej 45 zł miesięcznie, a nie otrzymałeś plecaka, napisz na: kontakt@klubwm.pl.

Chcemy tworzyć środowisko przyjaciół, którzy są zjednoczeni wokół idei jaką jest wolność słowa w Internecie, aby mogło się to udać powinniśmy się móc ze sobą komunikować. Wówczas będziemy realizowali misję zgodnie z Państwa oczekiwaniami, dlatego właśnie ważny jest dla nas adres e-mail.

Chcemy też wynagrodzić Państwa oddanie naszej sprawie, dlatego zachęcamy do podania adresu, byśmy mogli wysłać Państwu pakiet powitalny oraz wszystkie inne prezenty, które są benefitami naszego programu. Państwa dane są u nas bezpieczne.

Przynależność do Klubu Wolnych Mediów jest całkowicie dobrowolna. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z udziału w programie bez podawania przyczyny (kontakt@klubwm.pl), chociaż będzie nam miło jeśli napiszecie Państwo jaki jest powód rezygnacji. To pozwoli nam rozwijać Klub zgodnie z oczekiwaniami.

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych


 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Niezależne Polskie Media sp. z o.o. siedzibą w Warszawie.
 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email:  admin@klubwm.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
 3. Pani / Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w następujących celach: a) prowadzenia bieżącej korespondencji, w tym udzielania odpowiedzi na kierowane przez Panią/Pana wiadomości do administratora. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi prawnie uzasadniony interes administratora, tj. art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych; b) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa ciążących na administratorze, w szczególności w zakresie rachunkowości – podstawią prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, tj. art. 6 ust. 1 lit. c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych; c) w celach analitycznych i statystycznych – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, tj. art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT, usług prawnych oraz firmom świadczącym usługi kurierskie i pocztowe, a także organom administracji publicznej w związku z ewentualnym wszczęciem postępowań w związku z udzielonymi przez Panią/Pana informacjami.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia korespondencji oraz okres prowadzenia ewentualnych postępowań – w przypadku wszczęcia postępowania w związku z udzielonymi przez Panią/Pana informacjami. Okres przetwarzania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora. W zakresie w jakim dane osobowe są przetwarzane w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora oraz w celach analitycznych i statystycznych, dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych w tym celu.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora oraz w przetwarzania w celu analitycznym i statystycznym.

8. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu prowadzenia korespondencji z administratorem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rejestracją konta

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 /679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako RODO), informujemy, iż:

 1. Administratorem danych osobowych są Niezależne Polskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Administrator”).
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Dane kontaktowe Inspektora: admin@klubwm.pl
 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu dokonania rejestracji w serwisie. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b. RODO. Ponadto – w przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody, dane mogą być przetwarzane w celu dostarczania Pani/Panu treści o charakterze informacyjno-marketingowym, informacji o organizowanych przez Administratora wydarzeniach i spotkaniach oraz innych istotnych informacji dotyczących działalności Administratora.
 4. Dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom.
 5. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas współpracy, a w przypadku wyrażenia zgody marketingowej – do momentu wycofania zgody, z uwzględnieniem terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach informacyjno-marketingowych; cofnięcie zgody pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody do momentu jej wycofania
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
 1. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne w celu dokonania rejestracji w serwisie internetowym i ewentualnego dostarczania treści informacyjno-marketingowych.
 2. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania decyzji
 3. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w jakimkolwiek innym celu.

This will close in 0 seconds