Witamy na stronie Klubu Wolnych Mediów!

Strona ta służy do komunikacji ze stałymi Darczyńcami Klubu Wolnych Mediów do czasu, kiedy zostanie uruchomiona jej pełna wersja.

Zarejestruj się

Ponieważ budowa pełnej wersji potrwa jeszcze pewien czas, wychodząc naprzeciw życzeniom wielu widzów prezentujemy niniejszy serwis, w którym już można dołączyć do Klubu. W chwili uruchomienia wersji pełnej wszystkie założone przez Państwa konta zostaną do niej przeniesione.
Jeżeli wspieracie już nasz Klub albo zamierzacie to zrobić, wystarczy, że skorzystacie Państwo z poniższego formularza aby założyć konto. Umożliwi to dostęp do aktualności, ogłoszeń, postępu prac, naszych planów na przyszłość, a w pełnej wersji kontakt z nami i innymi użytkownikami.

Zapraszamy do rejestracji!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Niezależne Polskie Media sp. z o.o. moich danych osobowych w celu dostarczania na mój adres e-mail informacji o charakterze informacyjno-marketingowym, informacji o organizowanych przez Administratora wydarzeniach i spotkaniach oraz innych istotnych informacji dotyczących jej działalności.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rejestracją konta
Regulamin

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top

Youtube znowu nas zablokował!

Przeczytaj więcej